Gothic Remake (12) Oj Silas...

Wracamy do Kolonii po 15 latach! :O Zapraszam na streamy na żywo:   / aderski   #GothicRemake #GothicRemakePL #Gothic #ZagrajmyW #LetsPlayPL #GórniczaDolina #Bezimienny #RPGpl #AlkimiaInteractive