Dziewczęta z Barcelony - Sylwia Lorens

„Dziewczęta z Barcelony" z operetki „Clivia (muz. N. Dostal) w wykonaniu Sylwii Lorens i Leszka Świdzińskiego oraz orkiestry „Obligato" pod dyrekcją Jerzego Sobeńki. Fragment Noworocznego Koncertu Galowego w Kopalni Soli „Wieliczka" 02.01.2010. Gospodarz Gali Bogusław Kaczyński.