Vianočné vystúpenie, Ivana Pechová 8.A

Ďakujeme Ivane Pechovej za krásne a citlivé vystúpenie v našej vianočnej besiedke. Jej spev piesní Aleluja od Leonarda Cohena, Biela pieseň od Janais a Zuzany Smatanovej a Šťastné a veselé od Dominiky Mirgovej vytvoril výnimočnú sviatočnú atmosféru a potešil všetkých prítomných. Ďakujeme za spríjemnenie nášho vianočného stretnutia. 🎄✨🥰