Na proleće novi album novosadskog benda “Rok apoteka”

Petak je i u večernjim satima oduvek nam je sinonim za dobru atmosferu i opuštanje, odlazak na neku svirku. Mnogi vole rok muziku, a svi se radujemo, kada bendovi koje slušamo u planu imaju snimanje novog albuma. Jedan takav je i novosadski bend "Rok apoteka". Spot za njihovu pesmu "Kišobran za snove" izašao je u ponedeljak, a na proleće bi trebalo da se pojavi i istoimeni album. O svemu detaljnije sa našim gostima u studiju, članovima benda "Rok apoteka" sa Ivanom Bošnjakovićem i Kristinom Jevdović. Radio-televizija Vojvodine http://www.rtv.rs Servis odloženog gledanja i slušanja http://media.rtv.rs