Dwie wieże - czyli 137 km gravelową trasą z Głogowa do Zielonej Góry I Szutrem I Lasem

Udało się! Trasa z Wrocławia do Zielonej Góry została pokonana 💪 Co prawda na dwa podejścia, ale najważniejsze, że cel osiągnięty! Zapraszam do relacji z odcinka od Głogowa do Zielonej Góry 😄 Po drodze odwiedziłem kilka naprawdę ciekawych miejsc: 📍 Ujście Baryczy do Odry 📍 Ruiny kościoła w Wyszanowie 📍 Wieżę nad zbiornikiem retencyjnym w Niechlowie 📍 Wschowę – gdzie nieplanowanie odwiedziłem serwis rowerowy po kapitulacji przerzutki 🫣 📍 Jezioro Lgińskie 📍 Jezioro Sławskie 📍 Wieżę widokową „Joanna” Tym razem na trasie pojawiły się aż dwa punkty widokowe, więc miłośnicy Tolkiena mogą potraktować ten odcinek jako lokalną wersję „Dwóch Wież” 🧙‍♂️🏰 Na szczęście obyło się bez orków 😅 Nie zabrakło też wszystkiego, co gravelowcy lubią najbardziej: premiumów, piachów, asfaltów, korzeni oraz klasycznych specjalności Komoota o mocno dyskusyjnym stopniu przejezdności. Ogromne podziękowania dla ekipy Rowerland Wschowa za pomoc i zrozumienie w kryzysowej sytuacji. Mega podejście do klienta – zdecydowanie polecam odwiedzić! 🔥🥰 Dziękuję również za rekomendacje tras i miejsc dla ‪@ludowir‬ oraz Piotra (https://www.instagram.com/wschowa_fot.... Piękne tereny i świetne wskazówki – ładnie tu macie! 🥰 📍 Lokalizacja: Głogów / Wschowa / Sława 🚵 Trasa: średnio trudna 🌲 Typ trasy: 50 % utwardzona / 40% asfalt / 10% nieutwardzona Link do trasy: https://www.komoot.com/pl-pl/tour/299... 👍 Zostaw łapkę w górę, jeśli film się podobał 🔔 Subskrybuj kanał, żeby nie przegapić kolejnych przejazdów 📸 Instagram:   / szutrem_i_lasem