Miért a 2007-es Venom az egyik LEGJOBB Venom?

#pókember #venom2 #marvel 🛑Köszönöm a figyelmet!🛑 ◤ELÉRHETŐSÉGEK ➜ ● Email:[email protected] ● Instagram:  / csuri123   ❗️Ha bármilyen okból kifolyólag szeretnéd felvenni velem a kapcsolatot , akkor azt a fenti elérhetőségeken tudod megtenni ❗️ ⬛Discord:  / discord   ⬛ 💥Ha nem akarsz lemaradni a további Marveles tartalmakról akkor Iratkozz fel💥