Kikinđani se rashlađuju na kupalištu Plava banja

Spas od vrućina, u nedostatku bazena koji je zatvoren zbog epidemiološke situacije, pojedini Kikinđani pronalaze na neuređenom kupalištu Plava banja, na samoj periferiji grada. Ove nedelje trebalo bi da bude poznato da li će Krizni štab u Kikindi doneti novu odluku u vezi sa ponovnim otvaranjem bazena u gradu i Banatskom Velikom Selu. Radio-televizija Vojvodine http://www.rtv.rs Servis odloženog gledanja i slušanja http://media.rtv.rs