Warcraft 3 FT - Zpátky v Northrendu! [Cz/Sk] #21

Jsme zpět v Northrendu a našim úkolem v roli Arthase a Anub'araka, je se dostat k ledové koruně dříve než bude pozdě. ---------------Komunita------------------- →Připojte se do naší komunity zde: https://blizzard.com/invite/a9nAk9UYwl ← Pro nové video z příběhu Warcraftu každé 1-2 dny : https://www.youtube.com/user/michmajs... Chcete mě podpořit? :   / michmajstrcz   Pro jednorázovou dobrovolnou donaci můžete navštívit: https://www.paypal.me/Michmajstrcz Pro stránku plnou návodu ze světa Warcraftu navštivte: www.Starfall.cz