T-150 (Turbo) haza húzása Mtz 82 (Turbo)-val

Heyoo mindenki! A videóban mindenki nagyon ideges, ez azért volt, mert minden gépünk elromlott, kivéve a 2 db Mtz, és ötletünk se volt, hogyan tovább. Nagyon nincs mostanság szerencsénk semmivel, így ezt hallani lehet a kommunikációnkon is. Szóval nem egymásra haragudtunk, csak egyszerűen a sok feszűltség és idegeskedés így mutatta ki jelét rajtunk. -Fejkamera: GoPro Hero 8 Black -Fülke Kamera: GoPro Hero 10 Black -Drón: DJI Mavic Air Arctic -Fényképezőgép: Nikon D5600 -Videókamera: JVC GZ-RY980HEU