Żniwa w Agropol'u Dobieszów [2014]

Dziękuję Panu Konradowi Pohl - właścicielowi gospodarstwa, jego synowi oraz pracownikom za miłą i dobrą współpracę. ;-) Z czasem powstaną kolejne filmy z tego oto gospodarstwa. Strona internetowa: http://www.agropol-baborow.pl/ Wielkie dzięki za wszystkie łapki, subskrypcje, komentarze i udostępnienia! :) Wkrótce więcej filmów! Oglądaj w HD! Zapraszamy na nasz fanpage na Facebook'u:   / agrobab   Zapraszamy do kupowania naszych koszulek: http://agrobaborow.cupsell.pl/