[FS22] Pożar zboża w silosie. Alarmowe OSP#4
Zostaw suba i łapke w górę Serwer dla widzów: / discord Mój toktok: tiktok.com/@jcobyt1 Jeśli chcesz wesprzeć mój kanał to zapraszam: https://tipply.pl/u/jcob Mój discord Jcob#8657
Zostaw suba i łapke w górę Serwer dla widzów: / discord Mój toktok: tiktok.com/@jcobyt1 Jeśli chcesz wesprzeć mój kanał to zapraszam: https://tipply.pl/u/jcob Mój discord Jcob#8657