Dosao sam u Norvesku da nadjem posao....

Zapratite me na drustvenim mrezama! TikTok: @kroogerr Instagram: @freddiekroo "Dosao sam u Norvesku u nadi da cu naci posao. Podjite sa mnom na u potragu i naucite nesto novo o toma sta je potrebno i sta Norveska kao zemlja zahteva od stranaca kada zele doci tamo da rade." Ako volite rep, zapratite nasu muzicku stranicu ‪@36soma73‬ Bacite Lajk, Comment i Subscribe ako vam je ovo bilo zanimljivo!