Duško Radović, Beograde dobro jutro, Studio B, jesen 1975.

Duško pred mikrofonima Studija B čita nekoliko poruka iz "Beograde dobro jutro" (kompilacija iz emisija jula i septembra 1975.) Prilog je, prema mojim saznanjma, rađen za jednu dečju emisiju na Televiziji Beograd. Snimano je u malom studiju za reklame, a tonac je Nebojša Burović Burke. U prilogu se vidi i Duško koji dvogledom osmatra Beograd a njegove poruke pokrivene su snimcima Beograda iz tog doba. Fantastičan snimak.