Krstarenje Bokokotorskim zalivom

Osvanulo je drugo popodne našeg druženja u Tivtu i bio sam raspoložen da se predveče pridružim ekipi i krenemo na krstarenje brodićem, na kome smo i večerali. Osim mojih, tu su i snimci koje su mi velikodušno ustupali drugovi Kapetan, Džambas i Panče. U ovom snimku nisam puno komentarisao, mada su se čuli gkasovi, mitor i talasi, a i vjetar, s nekom pokrivenošću nekom muzikom. Kako god, pogledajte i uživajtekoliko možete.