Wiosenne ozdoby - idąc za klasykiem ZRÓB TO SAM(A)

Lubię je kupować, a co się okazuje w ostatnim czasie, jeszcze bardziej lubię je robić. A że wiosna każe na siebie czekać, to tworzę wianki i dodaję koloru do domu różnymi znanymi mi metodami... I tym się dziś z Wami dzielę. Z góry dziękuję za wasze kciuki w górę, a nowych odwiedzających zachęcam do subskrybowania. Czekam też na info od was jak odbieracie ten 3-ci odcinek i czy lubicie tego typu dekoracje w swoich domostwach. Już wiecie, że ja bardzo :)