CSÁVÓ SZEMBŐL AKAR DOBATNI, MAJD CSALÁSSAL VÁDOL🤦‍♂️TANULJ MEG INKÁBB CÉLOZNI!

Hát őőő asszem ilyen színvonalú játékra többet nem megyek...Sajnálom, mert ezeken a játékokon kezdtem én is anno, csak azóta sajnos sok minden változott, az újak Rambónak képzelik magukat, akiknek minden lövésük találat, tisztelet és bizalom a másik iránt pedig nuku. Szabályok ismeretének hiánya, szünetben szemüveg nélküli lövöldözés. Természetesen voltak jó pillanatok is, de valahogy ez már nem olyan mint régen :/