Võrkpalliturniir

3. juunil toimus meie koolis traditsiooniline võrkpalliturniir, kus osalesid gümnaasiumi-, põhikooli-, õpetajate ja lapsevanemate võistkonnad. Päev oli täis põnevaid mänge, sportlikku energiat ja rõõmsaid emotsioone. Kõik võistkonnad näitasid üles suurepärast koostööd, sihikindlust ja võitlusvаimu. (Video autor: Artur Semjonov)