O digitalnom nasilju | Dva i po psihijatra, ep.19

U epizodi koja je posvećena digitalnim temama, a na prvom mestu digitalnom nasilju, naš dr Roberto Grujićić priča sa prof. Dobrinkom Kuzmanović. Slušajte nas na: Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/us/podcast... Spotify: https://open.spotify.com/show/599MXO4... Deezer: https://deezer.com/show/5708637