Dviračiais per Molėtus

Molėtų liberalų organizuojamas kassavaitinis pasivažinėjimas dviračiais tampa tradicija. Šįkart buvo ir lietaus, ir saulės. Kai gera kompanija, joks oras nebaisus. Važiuojame kartą per savaitę ir mielai priimame visus, kam smagu minti drauge.