Książki, których nie mam (i żałuję, że tak jest)

No hejkaaa ! Ja jestem Kaja i na tym profilu mam zamiar dzielić się z wami moimi, subiektywnymi opiniami na temat książek, które uwielbiam czytać ! Dziś zapraszam Was na filmik, w ktorym omawiam książki, ktore przeczytalam, bardzo mi sie podobaly ale ubolewam, że nie mam ich na swoich półkach. ❤️🥰 Miłego dnia ! Instagram -   / kaja_majaa   Goodreads -   / kaja