Vlog#78 Nie Ma Lypyy czyli Miras w akcji :D

Siemaneczko Dziś Taki urywek mojego dnia i Też specjalnie dla Was skoczyłem do Mirusia zobaczyć jak mu idzie praca z Włóką to już jego trzeci dzień jazdy :D Pozdrawiam Trzymajcie się Do Następnego :D ;)))