Milliárdok a bencés templomra
Milliárdokból újul meg a Széchenyi téren álló Loyolai Szent Ignác templom, ezt Lázár János, Miniszterelnökséget vezető miniszter jelentette be a Kormányinfón. 2020 – ig a kormány több mint 13 milliárd forint, fejlesztési pénzt biztosít a szerzetesrendeknek, ebből kapnak 2 milliárd 243 milliót a győri bencések. A jelentős összegből lecserélik a templom tetőzetét, restaurálják a padokat, modernizálják a világítási rendszert és felújítják a mellékoltárok 17. századi freskóit is.

▶︎
🔴 Magyar Péter: Ma az eddigi talán legfontosabb felszólalásomra készülök | Parlament ÉLŐ

▶︎
Járja be velünk a Tihanyi Bencés Apátságot!

▶︎
Megérkeztek a bazilika új harangjai

▶︎
Élő Örökség

▶︎
Miért világörökségi helyszín a Pannonhalmi Főapátság és természeti környezete?

▶︎
Trianon 100. évfordulóján szóltak a győri bencés templom harangjai

▶︎
Folytatódott „a harang – projekt”

▶︎
Bencés megújulás kívül-belül

▶︎
Együtt zúgott a Győri Bazilika hét harangja

▶︎
Felszentelték az új harangokat

▶︎
NYITOTT SZÍVVEL - SZERZETESÉLET MAGYARORSZÁGON - 7. rész

▶︎
ÉLŐ: "Megkezdődik a hazánk visszavétele" | Magyar Péter felszólalása és vita az Országgyűlésben

▶︎
NERVOUS 12-Year-Old Who Can Sing Without Opening Her Mouth Earns Mel B's GOLDEN BUZZER!

▶︎
VÁRJÁK A FELTÁMADÁST – Isten kezében

▶︎
🔴 "Orbán bábok" "Cosa Nostra" "Zsolt bácsi botrány" Példátlan összecsapások a Parlamentben

▶︎
Győr Egyházmegyei Papi Otthon

▶︎
ORTODOX LITURGIA PANNONHALMÁN

▶︎
Calming Jazz In Forest Living Space Ambience | Elegant Jazz Music & Nature Therapy For Deep Relaxing

▶︎
Sűrű napja lesz ma Magyar Péternek, nagy bejelentésekre készül a miniszterelnök

▶︎
