A mentésirányító segített az édesanyának újraéleszteni a gyermekét

Drámai és egyben megható telefonbeszélgetést tett közzé az országos mentőszolgálat. A segélyhívót egy kétségbeesett édesanya hívta fel, mert a három hónapos babája nem lélegzett, nem adott életjelet. A vonal túlsó végén pedig egy higgadt mentőügyeletes hallható, aki szakszerűen utasította az anyát, hogy mit tegyen. Bő 3 perc alatt sikerült is újraéleszteniük a csecsemőt, épp akkorra, amikor a mentősök oda is értek a családhoz.