Dvojka u piana: Xindl X

„Takové komorní koncerty mám rád,“ přiznává ve Dvojce u piana Ondřej Ládek alias Xindl X. „Být sám jenom s kytarou jako písničkář. To mi občas trošku chybí.“ V Radiocafé Vinohradská 12 zahrál svoje hity V blbým věku, Lovec perel, Dřevo, Terapie, „česko-českou mono verzi“ písně Cudzinka v tvojej zemi anebo cover písničky Jiřího Schelingera Šípková Růženka. Na piano ho doprovází Johnny Bálek. Moderuje Dalibor Gondík. Poslouchejte Dvojku u piana jako podcast v mobilní aplikaci mujRozhlas https://www.mujrozhlas.cz/dvojka-u-piana --------------------------------------------------------------------------------- Webové stránky Dvojky: https://dvojka.rozhlas.cz/ Facebook:   / crodvojka   Twitter: https://twitter.com/CRoDvojka?lang=cs