Elővettem egy olyan járművet amiből videó is készült MAN NG 312 elvezetése Omsi 2 4.évad #41

Sziasztok! A mai videóban régen volt már omsi 2 videó ezért most egy olyan járművet vezettem el amit még az első évadban mutattam be az, pedig egy MAN NG 312-es modell lesz. Remélem tetszeni fog nektek és ha szeretnétek, hogy most pedig jó szórakozást kívánok a videóhoz. Feliratkozás: https://www.youtube.com/channel/UC7eW. Kövessetek instán: mate.vasarh. Misoty youtube csatornája: @themisothy Misothy Wod csatornája: @themisothyvod Misoty twitch csatornája: misothy Mr. Happу csatornaja: @miszterhappy Gamer Vilag Hungary Sajtos tibike: gamer_vilag_hun A Twitch csatorna: O / vhelyimate Szerverem linkje:   / discord   Próbáld ki az ingyenes CapCut videószerkesztő programot videók készítéséhez! https://www.capcut.com/t/ZmFq52tmL/ A jármű linkje: https://omsimods.com/omsi-2-man-ng-31...