Nové přednádraží v Olomouci a konečná Fibichova

Záběry na nově zrekonstruované a uspořádané přednádraží, a přednádražní prostor v Olomouci. Na konci května roku 2010 pak došlo k dokončení prostoru před nádražím a opětovnému zavadení tramvají na konečnou Fibichova a do Pavloviček. Před tím, se tramvaje otáčely "blokově" přes nově udělané odbočení z/do centra a třídy Kosmonautů, kde byly zřízeny náhradní zastávky Hlavní nádraží.