Cum am trecut vama cu Iranul?
Iran este o tara izolata. In rezultat trecerea frontierei este una dificila, mai ales cu masina. Pentru asta avem nevoie de pregatiri aditionale. Pentru membri canalului avem continut extra: Nivelul "Sustinatori" - are access la vloguri mai devreme + un vlog pe saptamana, extra, unde povestim ceva despre noi, ceva mai personal. Nivelul "Prieteni" - beneficile de la "Sustinatori" + ne puteti urmari calatoria noastra in timp real, pe harta prin intermediul PolarSteps: https://www.polarsteps.com/SunChaseJo... Nivelul "Familie" - beneficiile de la "Sustinatori" si "Prieteni" + va trimitem acasa o fotografie cu salutare personalizata din partea noastra. Pentru a deveni membru, accesati: / @sunchasejourney Pentru a deveni sponosor (organizatie non-profit), contactati-ne la adresa de email [email protected]

M-am întors în cea mai mare MAHALA din Thailanda: Viața dura între milioane de turiști

Why has Donald Trump gone to war? | James O'Brien - The Whole Show

Iranienii se uita la noi ca la extraterestri

Ce cred Europenii despre AUTORULOTA noastra CHINEZEASCA?

S-a stricat AUTORULOTA la frontiera cu IRAK

Am plecat cu trenul spre Australia 🇦🇹

How SAFE is the capital of Iran, Tehran? We got lost in a DANGEROUS neighborhood!!! 🫣

China reala, nu cum ne ARATA MEDIA:Tot ce ne-a surprins aici.China nu e cum credeam!

Interviu complet: Catalin - omul din spatele succesului Backpackyourlife.

Ce zic RUSII despre ROMANI pe STRAZILE din MOSCOVA? SOCAT de unele REACTII 😲

Proteste masive in Iran. De ce toti Iranienii protesteaza?

M-a combinat o negresă pe coasta Africii 🇪🇷

Am plans cand am vazut muntele Ushba din Svaneti, Caucaz. Canionul Okatze, lacurile Koruldi

Ce am facut in PESTERA DIAVOLULUI? 😈

Cea mai grea si periculoasa zi din viata noastra

Am intrat în PIAȚA de FEMEI. Aici bărbații s-au predat iar „DOAMNELE” fac LEGEA

DISTRUG VACANȚELE ROMÂNILOR - ZANZIBAR e un GUNOI - ALL INCLUSIVE, PREȚURI, MIZERIE și PLAJE

SICILIA - Am avut parte de un SOC, pare ca am PARASIT EUROPA! ( prima impresie )

AM SCHIMBAT UŞA LA MOSCOVA. 4K

