Cum am trecut vama cu Iranul?

Iran este o tara izolata. In rezultat trecerea frontierei este una dificila, mai ales cu masina. Pentru asta avem nevoie de pregatiri aditionale. Pentru membri canalului avem continut extra: Nivelul "Sustinatori" - are access la vloguri mai devreme + un vlog pe saptamana, extra, unde povestim ceva despre noi, ceva mai personal. Nivelul "Prieteni" - beneficile de la "Sustinatori" + ne puteti urmari calatoria noastra in timp real, pe harta prin intermediul PolarSteps: https://www.polarsteps.com/SunChaseJo... Nivelul "Familie" - beneficiile de la "Sustinatori" si "Prieteni" + va trimitem acasa o fotografie cu salutare personalizata din partea noastra. Pentru a deveni membru, accesati:    / @sunchasejourney   Pentru a deveni sponosor (organizatie non-profit), contactati-ne la adresa de email [email protected]