The Sharonz koncert az A38 hajón!

„Már nem kell tűrni, és csendben lenni” – üzeni a The Sharonz zenekar legújabb dala, amely a félelmek leküzdésére és önmagunk felvállalására ösztönöz. Beszélgettünk a dal mögött álló üzenetről, friss élményekről és a zenekar inspirációiról, no meg persze közelgő koncertjükről, ami az A38 hajón kerül megrendezésre! Kövess minket: Facebook:   / m2petofitv   Instagram:   / petofilive   Petőfi Live: http://www.petofilive.hu/ Élő stream: http://www.mediaklikk.hu/m2-elo/