Jó ez még? - Split/Second | Apa játszik

Minden idők egyik legélvezetesebb arcade autóversenye, ami akkora bukás volt, hogy még a stúdiót is feloszlatták utána. Kár volt. A Split/Second 2024-ben is hatalmas élmény. #game #gameplay #games #gamingvideos #játék #splitsecond #splitsecondgameplay #splitsecondvelocity