Czy THE A500 MINI jest fajna? (Nowa "AMIGA?" okiem Amigowca :-))

#amiga500 #a500mini Do mojej kolekcji dołącza kolejny mini komputerek, reedycja starego sprzętu z dzieciństwa, czyli mojej ukochanej AMIGI 500. Chciałem się z Wami podzielić wrażeniami i odpowiedzieć na pytanie: "czy THE A500 MINI jest fajna"? Zapraszam na film.