JÁTSZOTTAM A "BETA" VERZIÓVAL

Ebben a videóban visszamentem a 10 éves Beta 1.7.3-as verziószámú Minecraftba, ahol megpróbáltam végig vinni a játékot! Csatlakozz a tagokhoz:    / @gyusziboi   Ha tetszett a videó, dobj egy likeot és iratkozz fel a csatornára, vagy nézz fel Discord szerverünkre! Discord:   / discord   Email: [email protected] #minecraft #gyusziboi