Zbrodnia w szkole na Podlasiu. Dlaczego szanowana nauczycielka za*iła ucznia?

W tym odcinku Olga Herring wraca do jednej z najgłośniejszych polskich spraw kryminalnych początku XXI wieku. Tragedia w podlaskiej szkole wstrząsnęła całym krajem. W kwietniu 2001 r. szanowana nauczycielka, Mariola Myszkiewicz, zamordowała 11-letniego ucznia w gabinecie szkolnej pielęgniarki. Jakie były motywy tej zbrodni? I co wspólnego miał z nią zakazany romans? Olga Herring przedstawia "Zbrodnie z miłości". Olga Herring zaprasza na Zbrodnie z miłości w RMF FM. ZOBACZ WIĘCEJ ODCINKÓW:    • Olga Herring w RMF FM