Nem volt tervem, csak elindultam egyedül az erdőbe | NEPÁL

Ne hagyd ki a következő kalandokat, IRATKOZZ FEL🌏❤️🤩 5 :55-kor ébredtem, majd rögtön nekiindultam az erdőnek különösebb tervek nélkül. Nekem ez a kedvencem, hogy arra megyek, amerre éppen érzem. Dombokon-völgyeken-falvakon keresztül jöttem 25 km-t, út közben templomok, szobrok, szent helyek.❤️ Mesélek Shiváról, s az állandó változás kezeléséről. Lesz, ami lesz, és mindig, mindenre van megoldás!😍 A facebook blogomra teszek ki minden nap új bejegyzéseket fotókkal: https://www.facebook.com/profile.php?... instagram:   / varallyaynora   honlap: https://blog.varallyaynora.com/