НІКОЛИ НЕ КАЖИТЬ ХЕРСОНЦЮ: «ВИ ТРИМАЙТЕСЬ!»

Коли живеш у Херсоні, найважче чути здалеку: «Ви там тримайтесь». Наче і добрі слова, але тут, зсередини, це сприймається інакше. Це пісня про наші будні: забиті фанерою вікна, холодний чай, старий кнопковий телефон, щоб якомога довше бути на зв'язку, і постійне очікування... звуків, бо інколи це рятує життя. Цей трек — про те, як і чому люди не кидають свої стіни попри все. Про втому, важкі думки і звичайну людську впертість жити на своїй землі. Слухайте. Ексклюзивно для каналу Dyvashi. Текст пісні та лібретто: Орхан Байрак #Херсон #Україна #Війна #Пісня #Маніфест #Незламність #УкраїнськаМузика #ОрханБайрак #Resilience #SupportUkraine #dyvashi #ЖиттяПереможе