Budowa Podajnika 2020 GR Wiktor

Siemano! Dzisiaj Film z Budowy Podajnika 2020. Jeśli Film Ci Się Spodobał zostaw łapkę w górę💪👍 i Subika. Pozdro👊 Nagrywam: Xioami Redmi 4A Montaż: Sony Vegas Pro 15 Film jest moją własnością i roszczę sobie do niego prawa autorskie. Kradzież grozi konsekwencjami karnymi. Film ma charakter Edukacyjny. Ścieżka dźwiękowa, nie jest moją własnością, i nie roszczę sobie do niej żadnych praw autorskich.