6 DNÍ NA ORLÍKU a MŮJ NOVÝ OSOBÁK 🐟 Výprava za velkými kapry

Na tuhle výpravu jsme se připravovali a těšili fakt hodně. Asi se nedá řici že byla podle našich představ. Ale.. Podívejte se sami. Budu moc rád za jakkoukoliv zpětnou vazbu ať už pozitivní nebo negativní. Díky. 🐟🌍