Hekiii - Küzdelem A Végsőkig km. Dzsiiza (Official Music Video)

🔥Fellépésszervezés: 06 70 600 2294 | [email protected]🔥 Hekiii és EZABESZÉD ruhák: http://www.shop.polosarok.hu/hekiii Hekiii   / heki3ivel   Almost Already   / almostalready   Hőna D   / hona.david   DZSIIZA   / mrgza   EZABESZÉD   / ezabeszed.music   iTunes: http://apple.co/2lCZ1FC Deezer: http://bit.ly/2lhbrqE Spotify: http://spoti.fi/2mdagI3 Dalok.hu: http://bit.ly/2mJdUaq Hekiii Instagram   / heki3ivel   Twitter   / hekiii1988   A videoklipet az Almost Already készítette !! Szöveg: Hekiii , DZSIIZA Zene: Hőna D Operatőr / Vágó: Schilling Roland Rendezte: Hekiii , Hőna D , Schilling Roland Forgatókönyv: Hekiii Felvétel: Kolláth Zsolt [Cultus Digital] Keverés / Master: Hőna D Szereplők: Hőna D , Puskás Roland Szöveg: 1. Hekiii: Szánalmat érzek, de csak azokat sajnálom, akiken azt láttam úgy tesznek, ahogy elvárom. Felelőtlen fiatalok, fejjel a falnak, én tanítottam mindig, legyen értelme a dalnak. Reggelente felkelek és látom sokan elvesztek, elhagyják magukat csak tettetik, hogy ellesznek. Küzdeni folyton, ez éltet, amég lélegzem, elmondhassam később, értelme volt léteznem. Féltenem kellett, amit elértem nagy nehezen, minden pillanatban, a végzetemmel szemezem. Megannyi fájdalom, megannyi küszködés, mindegyikből kijutott, hidd el nekem nem kevés. Elkenődtem olykor, de tudtam nem reménytelen, a legerősebb várat, magamnak felépítenem. Törekednék mindig, de folyton leépítenek, az álmaim az egyetlenek, mik az égbe felrepítenek. Ref. G-za: Félelemben élni, győzelembe érni, a háborúba lépni, ahol meg kell küzdeni. Nem merek remélni, kérdés, hogy megéri, mit tudunk elérni, ahol meg kell küzdeni. 2. Hekiii: Az esernyőmet tartom ott, ahol rég nem esett, azok közül vagyok, aki nem kevésszer elesett. Reménytelen emberek közt reménytelen élet, én a szemétdombok rejtekében meglátom szépet. Eltűnő fények, ezért kergetem az árnyékom, az akaratom gyengül, de megmarad a szándékom. Ha segíteni kellett, amit tudtam megadtam, soha ne mondjátok rám azt, hogy egyszer feladtam. Eladnám a lelkem, ha úgy hozná a szükség, a családom az első, tisztelet és hűség. Óvom, féltem, mindig értük harcolok, ha becsukom a szemem, előttem az arcotok. Büszke vagyok rátok, gazdagon vagy szegényen, hogy békességben élünk, örülök, hogy megéltem. Ne sirassatok, ha a halál értem zörögne, mert emelt fővel távozok, de a nevem marad örökre !! Ref. G-za: Félelemben élni, győzelembe érni, a háborúba lépni, ahol meg kell küzdeni. Nem merek remélni, kérdés, hogy megéri, mit tudunk elérni, ahol meg kell küzdeni.