un lift timpuriu

Sal'tare si buna regasire :) Iata ca am mai gasit un lift batranesc cu patratele Insa cum e liftul asta, nu-s multe... Isi face treaba prea din timp! =)))) Hai sa-l cunoastem mai intai si pe urma sa-i dam un verdict, ca asa-i frumos :) Detalii: -marca: dinastia IFMA -anul nasterii: 1960 i.Hr. -fosila 100% originala -constitutie: un parpalac iesit la pensie, inverzit dar spalacit, inca vioi si destul de aratos multumita spiridusilor din bloc :) -dotari: patratele si multa graba, doar lemn si putina sticla, tipic unui dulap old school :) -bloc octa-etajer (8 cutiute puse intr-un ditamai ladoiu') In mare, pot sa zic ca e un cutioi butonat destul de interesant Merge fluid doar ca opreste mai devreme decat e cazul :) Eh...mai bine asa, decat deloc...ಡ⁠ ͜⁠ ⁠ʖ⁠ ⁠ಡ Multumiri si numai bune impliniri =) Ceaules ^_^