Wierszyna mała Polska na Syberii cz.1

Zapraszam na relację z wyjazdu do Wierszyny. Urocze i fascynujące miejsce otoczone przepiękną naturą. Dziękuję Ojcu Karolowi za wspaniałą gościnność i interesujące opowieści. Łapki w górę Kochani.