Személyvonattal ütközött egy tehervonat Sápon

Életveszélyes állapotban van annak a mozdonynak a vezetője, amelyikbe belerohant egy tehervonat a sápi vasútállomáson. Összesen heten sérültek meg a balesetben. Egyelőre annyit tudni, hogy a tehervonat vezetője a tilos jelzés ellenére hajtott be az állomásra. A MÁV gyorssegélyt juttat a sérülteknek. Kora délután újraindult a vasúti közlekedés az érintett szakaszon.