Személyvonattal ütközött egy tehervonat Sápon
Életveszélyes állapotban van annak a mozdonynak a vezetője, amelyikbe belerohant egy tehervonat a sápi vasútállomáson. Összesen heten sérültek meg a balesetben. Egyelőre annyit tudni, hogy a tehervonat vezetője a tilos jelzés ellenére hajtott be az állomásra. A MÁV gyorssegélyt juttat a sérülteknek. Kora délután újraindult a vasúti közlekedés az érintett szakaszon.

▶︎
Kastély, ménesbirtok, lakások: a Lázár-közeli ingatlanok sorsa

▶︎
Nem élted volna túl egy hónapig a török Magyarországon | 150 éves megszállás

▶︎
A T-34-es sötét titka: Amit a szovjet propaganda elhallgatott

▶︎
Megszólalt az édesanya, aki elveszítette két kislányát

▶︎
Vasúttúra - 4. rész

▶︎
Kisiklott szerelvény - hajszálon múlt a katasztrófa

▶︎
Magyar Vasúti Balesetek #7 - A siófoki baleset (1980.6.30.)

▶︎
Budapest in the 1970s

▶︎
Halálos baleset a vasúti átjárónál

▶︎
Súlyos vonatbaleset

▶︎
KONTRA GYÖRGY A HÍRADÓSUNK ELVESZTÉSE

▶︎
Videófelvétel a halálos vonatbalesetről

▶︎
Vizsgálja a ceglédi vasúti baleset okát a Közlekedésbiztonsági Szervezet

▶︎
Holzstamm-Zug entgleist bei Borken: Strafverfahren läuft | hessenschau DAS THEMA

▶︎
OSZTRÁK ingával a “FELÚJÍTOTT” 1-es VONALON! RAILJET!

▶︎
Szörnyű vonatbaleset Sápnál

▶︎
Vigyázat! Vasúti átjáró! (1982) javított hanggal

▶︎
Worst Plane Landing Fails Caught on Camera

▶︎
Magyar Vasúti Balesetek #6 - A Mende-Sülysápi baleset (1968.12.22.)

▶︎
