CUM SĂ VORBEȘTI CU O FATĂ PRIN MESAJE

Mulțumesc pentru vizionare și dacă ți-a plăcut, te rog să distribui mai departe, m-ar ajuta foarte mult! Instagram :   / iacobescuedi   " Pagina de Facebook :   / iamtheedvisor   Facebook personal :   / eduard.iacob.  . Nu știu ce e mai greu: să vorbești cu o fată față în față sau prin mesaje... Voi ce credeți? 🤔 Din păcate, nu ne învață niciuna dintre cele două la școală, iar adesea, ești nevoit să încerci pe pielea ta să vezi ce merge și ce nu merge. Majoritatea relațiilor încep online în zilele astea (5 relații de-ale mele au început așa), prin urmare, ar fi mai mult decât necesar să înveți ce să-i spui unei fete când vorbiți prin mesaje și ce să NU îi spui. Se pot produce multe neînțelegeri când îți folosești degetele să vorbești cu cineva, pentru că nu există niciun fel de limbaj al corpului, iar tot ce spui se poate întoarce împotriva ta, așa că cea mai bună metodă de a aborda o fată rămâne tot în persoană. Totuși, mesajele sunt o cale extraodinară pentru a stabili întâlniri, după părerea mea, acesta este scopul lor principal. În videoclipul de astăzi o să vă arăt 5 LUCRURI pe care AR TREBUI și 5 pe care N-AR TREBUI să le faceți atunci când vorbiți cu o fată online astfel încât să vă sporiți șansele considerabil în încercarea de a stabili o întâlnire cu dânsa. 😉 #EDvIce