Почему зенитки это плохой класс техники(BESIEGE)
Мне часто приходили предложения о добавлении зениток, в этом видео я развёрнуто на них ответил. Если хотите присоединиться к PVP Besiege сообществу, заходите на дис корд сервер: / discord

▶︎
Гайд на постройку танка в BESIEGE

▶︎
В космосе прямо сейчас происходят эти катастрофы

▶︎
Making a Fully Functional Jet Engine from Soda can | diy Jet Engine | homemade Jet Engine

▶︎
Plane crashes in besiege | Besiege mobile 📱 |

▶︎
Balance changes for PVP combat in BESIEGE

▶︎
HOW NOT TO PLAY BESIEGE

▶︎
Why this equipment disappeared from the battlefield

▶︎
Гайд на то как построить самолёт в besiege на изи

▶︎
BEST Moments 2025

▶︎
УниКАЛьная техника в BESIEGE

▶︎
How effective is spaced armor?

▶︎
The Deadliest Weapon of the Ancient World

▶︎
Я ЖИВУ В ПУШКЕ ( IRON NEST )

▶︎
Can I Break the Airspeed Record?│KSP

▶︎
I built a REALISTIC BOMBER in besiege!

▶︎
Taking Over the World as the USSR in Hearts of Iron 4

▶︎
WHAT IF A modern Su-57 fighter appeared in the skies over Stalingrad in 1942?

▶︎
ОФЗ - ИМБА ИЛИ МУСОР? ТИРЛИСТ ЮНИТОВ ОТ Т1 ДО ЭКСПЕРИМЕНТАЛОК

▶︎
1 Kill with EVERY Aircraft Gun - Smallest to BIGGEST

▶︎
