Maszt telefonii komórkowej,czy człowiek?

Na ostatniej Sesji Rady Miejskiej w Nidzicy grupa mieszkańców Napiwody przedstawiła swoje obawy co do budowy masztu telefonii komórkowej który ma stanąć tuż przed ich oknami.