Tűzoltók mentették ki a lányt Kecskeméten

A Kecskeméti Református Gimnázium percek alatt kiürült, miután füst szűrődött ki az egyik ablakból. Három tűzoltóautó is érkezett a helyszínre, még egy lányt is ki kellett menteni. Habár csak gyakorlat volt, ezt sok járókelő nem tudta, így azt hitték, nagy a baj. Bővebben: http://bit.ly/tűzoltó-akció