Išjunk šviesą - Geriam degtinę | Anthorakx Bass House Cover

Vienas iš senesnių, kurio nebuvau pabaigęs. Gaila, nebeturiu vokalo projekto, tad liko šiokių tokių problemų, todėl balansavau dominuojančius bosus, kad nukreipčiau dėmesį nuo vokalo😺.   / anthorakx   Šis cover/remixas sukurtas pramoginiais tikslais. Nesu susijęs su originaliais atlikėjais, grupe, leidybine kompanija ar oficialiais teisių turėtojais. Visos teisės priklauso jų savininkams. Į originalų kūrinį jokių teisių nepretenduoju.