Nagy Zsolt a közéleti szerepvállalásról: "Nem éri meg. A végén majd én állok ott munka nélkül."

#GesztiPéter #AdomANapom #crossplatformshow #élő #EzEggyelValódibb #ezviasat3 Kövesd Geszti Pétert! Youtube, instagram, facebook, tiktok.*    / @gesztipeterhivatalos     / geszti.official     / gesztipeter     / gesztipeter