Otmar Mácha - Hoj, hura, hoj! - pěvecký sbor Gymnázia a SOŠPg ČÁSLAV

Toto video si sem dávám jako vzpomínku na pedagogickou školu v Čáslavi. Je to mé rozloučení s pěveckým sborem SOŠPg Čáslav v rámci slavnostního koncertu 26. 4. 2024 v Kostele svatého Petra a Pavla v Čáslavi. Zpěv: Pěvecký sbor Gymnázia a střední odborné školy pedagogické Čáslav sbormistryně: Mgr. Jana Vrňáková