Sum ugryzł wędkarza. Sumo-branie.Zawody w połowie suma.

Pierwszy raz w życiu zorganizowałem zawody w łowieniu suma . Zawody odbyły się na łowisku Babiczok 1 nie należącym do PZW. Startowało 14 zawodników w dwu osobowych drużynach. Resztę możecie zobaczyć na filmie. oraz http://sklep.malyrekin.pl/ ebro-fishing.pl Facebook   / malyrekin   #ebrofishing #nowość https://www.ebrofishing.com Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w tym filmie są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).