Duet lokomotyw Polcarbonu na LK183

13.06.2026, Będzin BR233-643 oraz TEM2-203 na popychu jadą ze składem węglarek szlakiem Będzin Łagisza - Dąbrowa Górnicza Piekło. W ostatnich miesiącach składy Polcarbonu stały się najcięższymi do nagrania na tej linii ze względu na ich nieregularne, rzadkie i często jedno kierunkowe przejazdy co sukcesywnie utrudniało mi ich złapanie, przez co złapanie tego składu jest tak szczególne. Jako ciekawostkę warto podkreślić fakt że skład jechał w sobotę, w dzień w którym LK183 zazwyczaj jest nieużywana