Gabriel Cotabiță îi interzice lui Naomi să-i mai cânte melodia Noapte albastră

Invitată într-o emisiune TV, Naomi a avut ocazia să vorbească în direct cu Gabriel Cotabiță. Artistul i-a interzis acesteia să-i mai cânte melodia Noapte albastră. ➠ Abonează-te la canalul nostru: https://goo.gl/CwvuQn Urmăreşte În puii mei! şi pe: ➠ Site-ul În puii mei: http://a1.ro/in-puii-mei/ ➠ liveVIDEO şi emisiunea integrală doar pe https://www.antenaplay.ro/in-puii-mei ➠ Facebook:   / inpuiimei.antena1   YouTube network: Antena TV Group